Komisija za družabne dejavnosti

Komisija se ukvarja z načrtovanjem in izpeljavo družabnih dogodkov, prireditev, izletov, ekskurzij.
Komisijo za družabne dejavnosti vodita Nada Klučar in Ida Srebotnik.

Strokovna ekskurzija 2010

Strokovna ekskurzija 2011

Strokovna ekskurzija 2012

Strokovna ekskurzija 2014

Vabilo na piknik in volitve ADS 2017-2021

V tem mandatu nam ni uspelo, da bi zaživelo tudi naše družabno življenje. Zakaj nam ne bi uspelo tokrat, združiti prijetno s koristnim. Izpeljati moramo volitve novega vodstva, obenem pa lahko ob pijači in dobrem prigrizku poklepetamo in se sproščeno družimo na »pikniku«, ki ga bomo organizirali na vrtu naše članice v četrtek, 22. junija 2017 […]

Voden ogled razstave Nikole Tesle

V Cankarjevem domu v Ljubljani je na ogled razstava o Nikoli Tesli, genialnem znanstveniku, inženirju in izumitelju. Razstava se, poleg njegovega življenja in dela, dotika tudi vprašanj ustvarjalnosti in inovativnosti v sodobni človeški civilizaciji. Za člane ADS smo se dogovorili za voden ogled razstave v torek, 24.5. 2016 ob 16.30. Za člane bo ogled brezplačen, s seboj pa […]