Vabljeni na razpravo o terminologiji

Vabljeni na razpravo s strokovnjaki:

Premislek o konceptih in poimenovanjih v izobraževanju – terminološke stranpoti, ki bo 30. junija 2016 ob 17.00 v prostorih Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport na Masarykovi 16 v Ljubljani (soba 21-pritličje).

V razpravi bodo sodelovali: Dr. Jože Vogrinc (FF, sociologija), Dr. Marko Stabej (FF, slovenistika), Dr. Zoran Jelenc (ADS, pedagog in andragog), Jože Unk, univ.dipl. ing. (Elektrotehnična zveza Slovenije), Dr. Damijan Štefanc (FF, pedagogika in andragogika), g. Peter Jakša (lokalni predstavnik generalnega direktorata EU komisije za prevajanje) in Dr. Janko Muršak (FF, pedagogika in andragogika), ki bo moderiral razpravo.

»Slovenščina je sodoben jezik toliko, kolikor znamo v njem gibko in svobodno zapisati vse, kar zmorejo drugi jeziki, v katerih beremo.« (Dr. Jože Vogrinc)

Prosimo, da svojo prisotnost na razpravi potrdite na elektronski naslov: drustvoio@gmail.com
Veselimo se zanimivega pogovora in vas prijazno vabimo, da se nam pridružite !

VABILO na razpravo o Terminologiji

Pusti komentar