Vabljeni na posvet: »Izobraževanje odraslih v moji občini«

Andragoško društvo Slovenije, Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport ter Skupnost občin Slovenije vas vabimo na posvet z naslovom »Izobraževanje odraslih v moji občini«, ki bo potekal 4.10.2016 od 9.30 ure dalje v veliki dvorani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, Masarykova 16 v Ljubljani.

Na posvetu bodo predstavljeni zaključki raziskave, ki je bila opravljena v letih 2014 in 2015 in je bila razdeljena na tri vsebinska področja izobraževanja odraslih: razvijanje socialnega in kulturnega kapitala v občini, zviševanje izobrazbene ravni in povečanje zaposljivosti občanov ter odgovornosti pri načrtovanju izobraževanja odraslih v lokalni skupnosti. V sklopu raziskave so bili zbrani številni zanimivi odgovori, primeri dobrih in slabih praks ter zanimivi predlogi rešitev problemov.

Prijave se zbirajo do 28. septembra 2016 na elektronski naslov: spela.mocilnikar@gmail.com.

Vabilo in program posveta IO v moji občini

Prijavnica IO v moji občini

Pusti komentar