Sprememba datuma nacionalnega posveta: Izobraževanje odraslih v moji občini

Obveščamo vas, da nacionalni posvet “Izobraževanje odraslih v moji občini” ne bo 14.9.2016, temveč 4. 10. 2016 v pritlični veliki dvorani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport (MIZŠ), Masarykova 16. v Ljubljani. ADS organizira posvet s podporo MIZŠ in skupnosti slovenskih občin. Na posvet ste vabljeni župani in podžupani, osebno pa lahko povabite k udeležbi sodelavce in predstavnike tistih organizacij iz svoje občine, za katere menite, da bi jih teme posveta zanimale. Prijave sprejemamo na priloženi prijavnici, do 20. septembra 2016 na elektronski naslov tajnice Andragoškega društva Slovenije: spela.mocilnikar@gmail.com

Program posveta in prijavnica sta dostopna tukaj: Nacionali posvet IO v moji občini program-prijavnica.

Pusti komentar