Zapleti ob izrazu ‘karierna orientacija’

Pri obravnavanju izraza ‘karierna orientacija’, o tem smo do zdaj objavili nekaj prispevkov na spletni strani ADS,  je prišlo do nadaljevanja, saj se je g. Saša Niklanovič januarja 2016 vključil v razpravo.
Na članke o karierni orientaciji, ki so bili objavljeni lani na naši spletni strani, se je g. Saša Niklanovič januarja letos odzval z dvema dopisoma (Andragoškemu društvu Slovenije in Zoranu Jelencu) in  sporočil dvoje: svoj odgovor na dozdajšnje pisanje Zorana Jelenca in napoved pisma odvetnika z zahtevo po odškodnini in morebitnem sodnem pregonu. Zoran Jelenc je potem prejel pismo odvetnika z naslovom ‘Poziv povzročitelju’ z zahtevo po plačilu odškodnine, če se Zoran Jelenc ne opraviči. Zoran Jelenc je odvetniku poslal dopis, s katerim odgovarja na Poziv, dopisu pa je priložil opravičilo.
V kratkem bo svoje mnenje glede zadeve oblikoval in objavil tudi izvršilni odbor ADS.
Besedila objavljamo kot so se vrstila:

Pusti komentar