Napovedujemo strokovni dogodek Andragoškega društva Slovenije

KJE SMO IN KAM GREMO V IZOBRAŽEVANJU ODRASLIH?
VIZIJA RAVNANJA IN POMENA IZOBRAŽEVANJA ODRASLIH V PRIHODNJE

 

Ob 50 letnici ustanovitve Andragoškega društva Slovenije, ki je bilo kot društvo ustanovljeno prav zaradi problemov v izobraževanju odraslih in tudi začetnik in pobudnik razvoja tega področja izobraževanja in učenja v Sloveniji, se postavlja vprašanje o stanju izobraževanja odraslih, viziji razvoja in prihodnosti tega pomembnega področja v Sloveniji.

Odgovore bomo iskali na strokovnem srečanju.

 

Kdaj: petek, 7. junija 2019

Kje: v Središču Vitalis – Zalog pri Ljubljani (Hladilniška pot 28, 1000 Ljubljana)

Prijave zbiramo tukaj.

 

Več o programu pa si lahko preberete v priloženem dokumentu spodaj.

NAPOVEDUJEMO STROKOVNI DOGODEK ANDRAGOŠKEGA DRUŠTVA SLOVENIJE

Posvet ADS – program