Dobrodošli na spletnih straneh Andragoškega društva Slovenije

Andragoško društvo Slovenije je neprofitno združenje izobraževalcev odraslih. Dejavnost društva je vezana na področje izobraževanja odraslih z namenom, da omogoči čim širšemu krogu ljudi dostop do informacij o možnostih izobraževanja. Društvo si prizadeva za dvig kakovosti izobraževanja in seznanja zaposlene v izobraževanju odraslih o novostih s tega področja.

Aktualnosti

Tukaj lahko sledite našim zadnjim objavam s področja našega delovanja

Pripombe in predlogi ADS na Nacionalni program vzgoje in izobraževanja za obdobje 2023–2033

12.04. 2024

NPVI je v obravnavi, zato smo se v ADS odzvali s pripombami in predlogi, ker menimo, da je področje izobraževanja odraslih v programu spregledano in preslišano , kljub predlogom predstavnika andragoške stroke, ki je bil član delovne skupine.

Strokovni posvet ADS: Izzivi izobraževanja odraslih danes za jutri

05.04. 2024

V Andragoškem društvu Slovenije smo se kot nevladno, neodvisno društvo, ki zmore pogledati celostno in brez osebnih interesov na izobraževanje odraslih, odločili pripraviti posvet, ki bo posvečen nekaterim aktualnim odprtim vprašanjem, problemom in mogočim rešitvam v izobraževanju odraslih, ki so nujne tudi za razvoj Slovenije. 23. april 2024 v Cankarjevem domu.

Iskrene čestitke Olgi Drofenik

16.02. 2024

Draga Olga, dolgoletna sopotnica in članica ADS ! Ob visokem jubileju naše iskrene čestitke in iz srca. Hvala, ker ves čas verjameš […]